<< Seznam všech produktů v kategoriiDalší produkt >><< Předchozí produkt
DA6497 - Raptor U-POL Liner černý, sada 1LDA6497 - Raptor U-POL Liner černý, sada 1L
Výrobce:
Označení:DA6497
Záruka:24 měs.
Hmotnost balení:1.4 kg

Popis dílu

Světoznámý ochranný nátěr s polyuretanem můžete nyní dopřát i svému autu, nebo jiné technice. Vyznačuje se velmi jednoduchým použitím, odolností a dalšími výbornými vlastnostmi, které z tohoto ochranného povlaku udělali špičku v rámci svého segmentu.

Pokud hledáte ochranný prostředek pro karoserii vašeho auta, 2-komponentní nátěr Raptor určitě nepřehlédněte. Jeho použití se však neomezuje pouze na auta a své uplatnění si nachází v ochraně různých povrchů strojů, plavidel, úložných prostorů, průmyslových a zemědělských zařízení či různých statických ploch. Jeho hlavním úkolem je ochrana povrchů před mechanickým poškozením, vlhkostí, rzí, chemikáliemi, palivy a extrémně vysokými teplotami. Povrch chráněný prostředkem Raptor je prakticky nemožné poškodit.

RAPTOR JE VHODNÝ I NA OCHRANU CELÉ KAROSERIE

Kromě svých ochranných vlastností se tento povlak může pochlubit i dostatečnou flexibilitou. Díky tomu pomáhá tlumit zvuky, vibrace a stejně ochrání povrch i před UV zářením. S přidáním protiskluzového zrna může být tento povlak použit i pro zajištění protismykovosti povrchů. Raptor je dostupný nejen v černé, ale i v ostatních barevných odstínech, tak abyste si povrchy mohly přizpůsobit přesně podle vašich představ.

Prostředek Raptor je podle potřeby možné nanést v jedné, ale i ve více vrstvách, od čehož se nakonec odvíjí i intenzita ochrany. Výrobce tohoto prostředku garantuje jednoduché nanášení, které nevyžaduje žádné speciální zařízení. Nanášet jej však můžete s různým pomůckami, například malířským válečkem, štětcem, Shutz pistolí případně jinou nanášecí pistolí. Prostředek Raptor je dodáván v různých baleních - 750 ml pro jednotlivce, ale i 200-litrových sudech pro profesionály.

Co se týče využití prostředku Raptor u motorových vozidel, je ideální nejen na ochranu celé karoserie, ale i rámů či podvozku. Pro lepší představu uveďme, že při aplikaci na ložnou plochu pick-upu potřebujete přibližně 4 litry prostředku, pro celolak Toyoty Landcruiser přibližně 12 litrů. U menších vozidel si samozřejmě vystačíte s menším objemem.

Hlavní výhody ochranného nátěru Raptor:
- Vhodný pro auta, nákladní vozidla, různou techniku, plavidla
- Vytváří vrstvu odolnou vůči vodě, chemikáliím, korozi a vysokým teplotám
- Pomáhá tlumit vibrace a zvuky
- Jednoduché nanášení
- Možnost využít k zajištění protismykovosti povrchu
- Vysoce odolný a flexibilní podklad
- Dostupný v různých barvách
- Balení pro jednotlivce i profesionály


Sada obsahuje:
1 x 750ml lahve barvy Raptor
1 x 250ml Raptor tužidlo

DA6497 (U-POL) Skladem
693 Kč bez DPH
(838 Kč s DPH)
ks


Další obrázky nejsou k dispozici.

Jméno:
Předmět:
Text:
ANTISPAM: 3 + 2 =
K produktu DA6497 - Raptor U-POL Liner černý, sada 1L nebyl prozatím vložen žádný komentář.

Jméno: Dotaz:
E-mail:
Telefon:
ANTISPAM: 7 + 4 =Jméno: Text:
E-mail adresáta:
ANTISPAM: 7 + 2 =

 LITEP4X4, Tučapy 118, 769 01 Holešov (mobil: 603 182 548)

Copyright © 2021 Litep 4x4 | Vyrobil: Hucot

Provozovatel webu, LITEP4X4, se sídlem Tučapy 118, IČ: 02246929, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím